Yaz Kampı Konaklama İmkanları

İngiliz / Amerikalı bir ailenin üyesi olmak…

Aile yani konaklama öğrecilere İngiliz yaşam tarzını yakından tanıma ve sınıfın dısında da İngilizce pratik yapma imkanını tanır. Tüm ailelerimiz deneyimli konaklama sorumlularımız tarafından özenle seçilmekte ve düzenli ziyaretler ile kontrol edilmektedir. Ailelerimiz ziyaretinizi verimli ve eğlenceli bir hale getirebilmek için ellerinden gelen herşeyi yaparlar. Ailelerimiz okullarımıza çok yakın ve maksimum 25 dakikalık yürüme mesafesindedir.

Tek kişilik veya paylasımlı oda tercih edebilirsiniz. Paylaşımlı odayı tercih ederek farklı bir milletten arkadaş edinebilir ve birlikte İngilizce pratik yapabilirsiniz. Tüm ailelerimiz hafta içi günler sabah + akşam yemeği ve hafta sonları 3 öğün yemek sunarlar.

Veya Kampüste Öğreci yurdunda kalmak…

Yurt konaklama 2-3-4 veya tek kişilik odalarda mevcuttur. Yurt konaklamanın en büyük avantajı farklı ülkelerden gelen öğrenciler ile arkadaşlık kurulabilmesidir. Öğrenciler sabahları ders görürken, bazı öğlenleri ve akşamları çeşitli spor ve eğlence aktiviteleri ile yurtta zaman geçirirler. Titizce hazırlanmış yemekler 3 öğün olarak kafeterya veya yemekhanelerde verilir. Tüm odalar düzenli olarak temizlenir. Yurtlarda sınıflar, etkinlik salonları, tv izleme salonları, spor merkezleri, yüzme havuzu, oyun sahaları gibi imkanlar bulunur. 24 saat sıcak su vardır.

Öğrencilerimizin memnuniyeti okullarımızın en önde gelen önceliğidir. Kurs yöneticileri; yurtta kalan öğretmenlerin, spor hocalarının ve danışmanların desteğinde her zaman yardıma hazırdırlar. 24 saat gözetim vardır.