FRANSIZCA DİL OKULLARI

Dil okulları resmi temsilcisi olan RTD sunmuş olduğu hizmetlerden dolayı öğrencilerinden hiçbir ek ücret talep etmemektedir. Sunulan danışmanlık hizmetleri tamamen ücretsizdir. Şeffaf ödeme politikası ile öğrencilerden hiçbir okul ödemesi kabul etmeyen RTD öğrencilerin okul ücretlerini resmi faturaları ile okul resmi hesaplarına transfer etmelerini tavsiye etmektedir. Bu hizmet politikası sayesinde öğrenciler her türlü finansal uyuşmazlıktan korunmuş olurlar.

Dünyanın 41 farklı ülkesinde 11 ayrı dilde dil kursu ve üniversite eğitim imkanı sunan 500 den fazla eğitim kurumunun resmi temsilcisi olan RTD sunmuş olduğu hizmetlerden dolayı müşterilerinden hiçbir ücret almamakta olup ticari gelirini resmi temsilciliğini yapmakta olduğu yurt dışı okullardan sağlamaktadır. Ücretsiz danışmanlık hizmeti ile RTD öğrencilerine okul tanıtımlarından okul kayıt işlemlerinin yürütülmesine vize işlemlerinin yürütülmesinden uçak rezervasyonlarına havaalanı transfer hizmetlerinin ayarlanmasından eğitim süreci desteğine kadar bütün hizmetleri müşterilerine BEDELSİZ olarak sunmaktadır.

RTD ücretsiz danışmalık hizmetinin yanı sıra şeffaf fiyat politikası ve şeffaf ödeme ilkesini öğrencilerine daha kaliteli ve daha güvenilir hizmet sunmak amacıyla ortaya çıkarmış ve ilk olarak uygulamıştır. RTD okulların resmi fiyatlarını uygulamakla birlikte birçok ana partner okulundan almış olduğu kampanyaları direct olarak öğrencilerine okulların resmi faturaları ile sunmaktadır. RTD bu süreçte geçici depozito ödemeleri dışında öğrencileri ile hiçbir surette para alışverişinde bulunmayıp öğrencilerine okul ücretlerini vize onayı sonrası direct olarak okul resmi hesaplarına transfer etmelerini tavsiye etmektedir. Bu sayede öğrenci her türlü fiyat ve ödeme uyuşmazlıklarından korunur ve almış olduğu şeffaf hizmet ile eğitimine huzurlu bir şekilde devam eder.